سخنگوی ستاد حمایت معیشتی:

افرادی كه كد رهگیری كمك معیشتی دریافت نكردند به سایت رجوع كنند

افرادی كه كد رهگیری كمك معیشتی دریافت نكردند به سایت رجوع كنند به گزارش كار و درآمد سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی اظهار داشت: متقاضیانی كه كد رهگیری دریافت نكردند با رفتن به سایت و وارد كردن كد ملی و شماره حساب یارانه خود، ثبت درخواست كنند.به گزارش كار و درآمد به نقل از مهر، حسین میرزایی در گفت و گوی زنده تلویزیونی درباره علت عدم ارسال كد رهگیری برای بعضی از متقاضیان، تصریح كرد: تابحال ۴ میلیون پیامك برای متقاضیان ارسال شده شده است اما بنا به علل مختلف بعضی از متقاضیان هنوز پیامكی دریافت نكرده اند.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی اضافه كرد: در بعضی از موارد حتی تا ۵ مرتبه ارسال مجدد پیامك داشتیم اما پس از تماس متوجه شدیم كه تلفن همراه فرد خاموش است؛ حال برای رفع دغدغه مردم از همین امروز بامداد افرادی كه درخواست خویش را در سامانه #۶۳۶۹* ثبت كردند ولی پیامك حاوی كد رهگیری را دریافت نكردند می توانند با وارد كردن كد ملی و شماره حسابی كه در سازمانه هدفمندی یارانه ها ثبت شده و به این حساب یارانه واریز می شود، در سایت hemayat.mcls.gov.ir درخواست خویش را ثبت كنند.
وی افزود: همینطور این مسئله كمك حالی برای افراد سالمندی است كه توان تهیه سیمكارت به نام خویش را ندارند.
میرزایی در مورد كسانی كه یارانه نقدی نمیگیرند و مشمول كمك معیشتی هم نشده اند اما متقاضی دریافت این كمك هستند، اظهار داشت: افرادی كه مشمول هر دو حمایت دولت یعنی یارانه نقدی و كمك معیشتی نبودند از اول دی ماه می توانند با رفتن به پلیس +۱۰ درخواست خویش را ثبت كنند؛ البته درباره این مورد در اطلاعیه های بعدی توضیح بیشتری داده خواهد شد.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی تصریح كرد: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و ستاد شناسایی حمایت معیشتی فقط متولی كمك معیشتی هستند و مبحث یارانه نقدی و... در وظایف ما نیست.


منبع:

1398/09/14
13:19:27
5.0 / 5
4317
تگهای خبر: سازمان , سایت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است