روایت ۶ نماینده از مغایرت بخشنامه های نظام مهندسی ساختمان

روایت ۶ نماینده از مغایرت بخشنامه های نظام مهندسی ساختمان كار و درآمد: 6 نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد مغایرت بخشنامه های قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان اظهاراتی را مطرح نمودند.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی در جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی درباره ی مغایرت بخشنامه نظام مهندسی و كنترل ساختمان و گزارشی كه قبل از این از طرف كمیسیون عمران ارائه شده بود، اظهار داشت: من با گزارش كمیسیون عمران مخالفم و معتقدم لایحه ای كه از طرف دولت می آید مشكلات را حل خواهدنمود.
سیده حمیده زرآبادی در این رابطه متذكر شد: استقلال نظام مهندسی باید در نظر گرفته شود و بهتر است اشكالات این حوزه در زمینه ی نیازسنجی نظام مهندسی رفع گردد.
محمدرضا صباغیان نیز با تاكید بر لزوم اطلاع رسانی صداوسیما درباره ی مقررات و قوانین نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت كه باید مردم را از جهل بیرون بیاوریم.
علیرضا سلیمی تصریح كرد: گاهی در مجلس شورای اسلامی قوانینی را تصویب می نماییم ولی دولت بخشنامه اجرای آنرا نمی نویسد ما قانون را برای بایگانی و ثبت سند بایگانی نمی نویسیم بلكه برای اجرا آنرا می نویسیم.
بیت الله عبداللهی در اظهاراتی تصریح كرد: اساسا باید نظارت بر بخش خصوصی وجود داشته باشد ولی حقوق و اختیارات آنها سلب نشود تا بتوانند برای پیشرفت كشور رشد و بالندگی داشته باشند.
احمد همتی نیز اشاره كرد: همه اعضای نظام مهندسی باید برای مدیریت پروژه ها به صورت مساوی پرونده داشته باشند و همانند نظام پزشكی باید صدور پروانه مهندسی هم به این سازمان واگذار شود.1398/09/25
20:17:40
5.0 / 5
4842
تگهای خبر: حقوق , سازمان , قانون , كالا
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است