در گزارش كار و درآمد اعلام شد؛

دسته بندی متقاضیان برای ورود به سامانه معیشتی

دسته بندی متقاضیان برای ورود به سامانه معیشتی به گزارش كار و درآمد سخنگوی ستادشناسایی مشمولان حمایت معیشتی اظهار داشت: فقط متقاضیان كمك معیشتی كه در فهرست یارانه بگیران قرار ندارند، اما در گذشته كد دستوری #6369؛ را شماره گیری كردند، می توانند تقاضای خودرا ثبت كنند.حسین میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان جدید كمك معیشتی گفت: متأسفانه از ساعت ۲۲ شب گذشته (دهم دیماه) همزمان با آغاز ثبت نام متقاضیان جدید، خیلی از خانوارها به سایت بازگشت كردند و ترافیك سامانه به شدت افزایش یافته است.
وی اضافه كرد: حدود ۶۶۶ هزار نفر از سرپرستان خانوار دریافت كننده كمك معیشتی كه در «لیست یارانه بگیران قرار ندارند»، در بازه زمانی سوم تا بیستم آذرماه، شماره ملی خودرا با شماره گیری # ۶۳۶۹ * بوسیله تلفن همراه ثبت كردند كه در این مرحله، تقاضا می شود فقط این گروه از سرپرستان خانوار، تقاضای خودرا در سامانه ثبت كنند.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی تاكید كرد: فقط سرپرستان خانوار متقاضی كمك معیشتی كه در فهرست یارانه بگیران قرار ندارند؛ اما در بازه سوم تا بیستم آذرماه كد دستوری مذكور را با شماره موبایل خود شماره گیری كرده اند، می توانند تا ۲۴ دی ماه به سایت hemayat.mcls.gov.ir بازگشت كنند.
میرزایی اشاره كرد: بعد از ورود به سایت دو بخش «ثبت خانوار جدید» و «ورود به سامانه» وجود دارد. سرپرستان خانوار متقاضی كمك معیشتی كه در فهرست یارانه بگیران قرار ندارند و قبلاً كد دستوری را شماره گیری كردند، باید گزینه ثبت خانوار جدید را انتخاب و اطلاعات شماره ملی، جنسیت، سال تولد، ماه تولد و روز تولد، تلفن همراه و تصویر امنیتی خودرا ثبت كنند.
وی افزود: چنانچه سرپرست خانوار قبل از این برای دریافت یارانه نقدی در سال 93، اطلاعات خودرا ثبت كرده باشد، اطلاعات خانوار آنها در پایگاه داده موجود است كه این افراد، بعد از درج اطلاعات مذكور، مستقیما به بخش«ورود به سامانه» هدایت می شوند؛ اما چنانچه هیچ زمانی برای دریافت یارانه نقدی اقدام نكردند، بوسیله پیامك، اقدام مقتضی برای آنها اطلاع رسانی خواهد شد.
میرزایی تاكید كرد: متقاضیان دقت كنند در زمان ورود به سامانه حمایت، به هیچ وجه فیلترشكن آنها نباید روشن باشد. سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی اظهار داشت: در مورد زمان بازگشت سایر متقاضیان كمك معیشتی كه در فهرست یارانه بگیران قرار ندارند و در گذشته نیز كد دستوری #۶۳۶۹* را شماره گیری نكردند، بعداً اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1398/10/13
12:00:39
5.0 / 5
4312
تگهای خبر: سایت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است