سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد

آخرین وضعیت پروازها در هوای برفی امروز

آخرین وضعیت پروازها در هوای برفی امروز كار و درآمد: سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود كه باتوجه به شرایط بد جوی و نداشتن دید كافی در فرودگاه مهرآباد، پروازهای داخلی از این فرودگاه و به مقصد این فرودگاه با تاخیر انجام می شود. اما تابحال برای هیچ كدام از پروازهای داخلی و خارجی امروز گزارشی از شركت های هواپیمایی در خصوص لغو آنها نداشته ایم.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، در هوای كم سابقه برفی امروز (یكشنبه) كه پایتخت را سفیدپوش كرده است، برخی پروازهای داخلی با مشكل و تاخیر مواجه گشته اند و بعضی از رسانه ها خبر از لغو این پروازها داده اند.
در این زمینه رضا جعفرزاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری - به ایسنا اظهار داشت: شرایط بد جوی امروز سبب شده دید در فرودگاه های مختلف مانند مهرآباد، تبریز و غیره كاهش پیدا كند و این مساله سبب می شود پروازهای داخلی با تاخیر مواجه شوند، چونكه ساعاتی دیگر وضعیت فرودگاه ها از نظر دید افقی بهتر می شود و پروازها از سر گرفته خواهد شد.
وی با بیان این كه تابحال هیچ گزارشی از شركت های هواپیمایی در خصوص لغو پروازهای داخلی و خارجی نداشتیم، افزود: پروازها در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران در حال انجام می باشد و فقط پروازهای داخلی آن هم در شرایط جوی مانند تهران با تاخیر همراه شده كه از مسافران می خواهیم در این شرایط برنامه ریزی خودرا دقیق تر كنند و برای كسب اطلاعات پروازشان پیش از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ برای پروازهای داخلی و با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ برای اطلاع از پروازهای خارجی تماس بگیرند.
منبع:

1398/10/29
23:53:04
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: پرواز , سازمان , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است