یك مقام مسئول خبر داد؛

پرداخت1000میلیارد ریال تسهیلات به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

پرداخت1000میلیارد ریال تسهیلات به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان به گزارش كار و درآمد مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید از اختصاص ۱، ۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای مناطق صدمه دیده از سیل سیستان و بلوچستان اطلاع داد.به گزارش كار و درآمد به نقل از صندوق كارآفرینی امید، اصغر نوراله زاده تصریح كرد: مقرر شد برای بازسازی منازل و كسب و كارهای خرد مردم در روستاهای سیل زده این استان یكهزار میلیارد ریال از سوی صندوق كارآفرینی امید اختصاص پیدا كند.
وی افزود: این میزان تسهیلات با مشاركت صندوق كارآفرینی امید و صندوق توسعه ملی در این منطقه پرداخت خواهد شد.
نوراله زاده اضافه كرد: حمایت صندوق كارآفرینی امید از مردم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان تا برگشتن به شرایط عادی ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینكه محموله اهدایی كاركنان صندوق كارآفرینی امید در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان توزیع شده است اظهار داشت: ارزش ریالی این اقلام ۶۰ میلیون تومان است كه امروز در مناطق سیل زده بخش بنت نیكشهر توزیع شد.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید با اشاره به اینكه قیمت هر بسته از این محموله ۶۰۰ هزار تومان است اضافه كرد: این بسته ها شامل ۱۰ كیلو برنج، یك كیسه آرد گندم، مواد شوینده، چای، قند، پنیر، روغن، آب شرب، كنسرو ماهی و لوبیا و لوازم بهداشتی است.


1398/10/30
13:45:57
5.0 / 5
4839
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است