آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال

آغاز تردد آزمایشی آزادراه تهران - شمال به گزارش كار و درآمد با دستور رئیس جمهور، از ساعت ۱۲ ظهر امروز عبور آزمایشی از منطقه یك آزادراه تهران-شمال شروع شد.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، خیرالله خادمی كه از بامداد امروز برای نظارت بر عبور آزمایشی از آزادراه تهران-شمال در این پروژه حضور دارد، از تاكید وزیر راه و شهرسازی جهت آمادگی كامل پروژه برای افتتاح اطلاع داد و اظهار داشت: بر مبنای دستور وزیر راه، باید تا ۳۰ بهمن ماه تمامی تجهیزات و ماشین آلات شركت های پیمانكاری با اتمام كار خود از پروژه بیرون بروند و مسیر برای افتتاح رسمی آماد شود.
مدیرعامل شركت توسعه ساخت و زیربناهای حمل و نقل كشور اظهار داشت: فردا هم این تردد آزمایشی انجام می شود و اوایل اسفندماه هم قطعه یك آزادراه تهران – شمال افتتاح می گردد. تردد آزمایشی در این دو روز كه هر روز دو ساعت خواهد بود، برای خودرو ها مجانی است.
وی همینطور تصریح كرد عوارض عبور از قطعه یك آزادراه تهران - شمال به صورت الكترونیكی و شناور است و مبلغ آن زیر ۵۰ هزار تومان خواهد بود!
خیرالله خادمی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: الان تردد آزمایشی از قطعه یك آزادراه تهران – شمال شروع شده است و تا ساعت ۱۴ امروز ادامه دارد. همینطور فردا هم در ساعت ۱۲ تا ۱۴ این تردد آزمایشی صورت خواهد گرفت.
وی افزود: البته پیشنهاد ما انجام تردد آزمایشی به مدت سه ساعت بود اما راهور به ما این مدت زمان را دو ساعت اعلام نموده بود.
مدیرعامل شركت توسعه ساخت و زیربناهای حمل و نقل كشور همینطور درباره ی افتتاح رسمی آزادراه تهران – شمال، اظهار نمود: این آزادراه اوایل اسفندماه به صورت رسمی افتتاح می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: عملیات اجرایی منطقه یك آزادراه تهران - شمال مدت هاست به اتمام رسیده و آنچه در حال انجام بود در ارتباط با ارتقای سطح ایمنی پروژه صورت می پذیرفت. این عبور آزمایشی هم در همین راستا و جهت تست مسیر، تجهیزات و موارد ایمنی است و بهره برداری رسمی با حضور رئیس جمهور در اسفندماه خواهد بود.
خادمی با اشاره به توان بالای مهندسی داخل كشور تصریح كرد: آنچه امروز مشاهده می نماییم حاصل تلاش مهندسان ایرانی است كه توانستند این پروژه عظیم را مطابق با استانداردهای روز دنیا به سرانجام برسانند.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه خاطرنشان كرد: بایست این مساله را در نظر داشته باشید كه ۸۰ درصد كار در منطقه یك آزادراه تهران-شمال از آغاز سال ۱۳۹۴ تابحال انجام شده؛ یعنی هر سال حدودا به اندازه ۱۹ سال قبل كار شده است.
وی افزود: در طول این پنج سال به صورت متوسط ۵۰۰۰ نفر به صورت مستقیم با تعداد ۱۲۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی در بالای ۱۰۰ جبهه كاری با تمام توان شبانه­روز در این پروژه فعالیت كردند.1398/11/23
20:23:36
5.0 / 5
4133
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است