خانه كلنگی در تهران متری چند؟

خانه كلنگی در تهران متری چند؟ كار و درآمد: مركز آمار متوسط قیمت هر متر زمین یا خانه كلنگی در تهران را در فصل پاییز امسال 18 میلیون و 733 هزار تومان اعلام نمود كه نسبت به مدت مشابه پارینه بیشتر از 86 درصد افزایش یافته است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسكونی كلنگی معامله شده بوسیله بنگاه های معاملات ملكی در شهر تهران ۱۸ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان با میانگین مساحت ۲۴۵ مترمربع بوده است كه نسبت به فصل قبل ۰، ۴ درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۶.۳ درصد افزایش داشته است.
متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسكونی معامله شده بوسیله بنگاه های معاملات ملكی در شهر تهران ۱۳ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان با میانگین مساحت ۸۶ متر مربع و متوسط عمر بنای ۱۱ سال بوده است كه نسبت به فصل قبل ۰.۶ درصد و نسبت به مدت مشابه پارینه ۴۴.۸ درصد افزایش یافته است.
طبق آنچه مركز آمار اعلام نموده است، باتوجه به این كه كاهش یا افزایش حجم (تعداد) معاملات در مناطق شهر تهران موجب كاهش یا افزایش شدید متوسط (حسابی) قیمت در سطح كل شهر می شود، از متوسط تعدیل شده (وزنی) كه در آن، وزن با استفاده از سهم واحدهای مسكونی دارای سكنه محاسبه می شود، استفاده شده تا بتوان با حذف اثر حجم معاملات، تغییرات واقعی قیمت را مشخص كرد.
بر این اساس بنگاه های معاملات ملكی كشور موظف می باشند مشخصات كلیه‎ معاملات خرید و فروش و اجاره را در سامانه اطلاعات مدیریت معاملات املاك و مستغلات كشور ثبت كنند.
منبع:

1398/11/27
14:56:41
5.0 / 5
4095
تگهای خبر: فروش
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است