خط جدید آب شیرین كن سیریك ۸۵ درصد پیشرفت فیزیكی دارد

خط جدید آب شیرین كن سیریك ۸۵ درصد پیشرفت فیزیكی دارد ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب سیریک اظهار داشت: خط جدید انتقال آب خام سایت آب شیرین کن سیریک ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


محمد کارگر روز دوشنبه در جریان بازدید فرماندار سیریک از روند اجرای این طرح اضافه کرد: برای تکمیل این خط انتقال۳۰ میلیاردریال از محل اعتبارات بخش خصوصی هزینه شده است.
وی افزود: در جهت افزایش ظرفیت تولید آب آبشیریکن سیریک، اجرای خط انتقال به طول یک هزار و ۶۰۰ متر در حال انجام می باشد که با تکمیل آن ظرفیت انتقال آب خام دریا از اسکله صیادی بندر سیریک تا سایت آب شیرینکن افزایش می یابد.
به قول مدیر امور آب و فاضلاب سیریک، برداشت آب خام سایت آب شیرین کن سیریک با تکمیل خط انتقال جدید افزایش خواهد یافت.
کارگر اظهار داشت: آبشیرین کن سیریک درحال حاضر با ظرفیت یک هزار و ۱۰۰ متر مکعب در شبانه روز فعالیت دارد که با اتمام خط انتقال آب خام، امکان تولید سه هزار و ۷۵۰ متر مکعب آب شیرین در شبانه روز را خواهد داشت.
وی ادامه داد: مشکلات آبگیری و هیدرولوژی دریا، شیب کم ساحل، کاهش کیفیت آب دریا در زمان جزر و مد، بستر لجنی ساحل سبب شده تا نتوانیم از ظرفیت کامل این آبشیرین کن بهره ببریم ازاین رو محل برداشت آب خام در نقطه دیگر در نظر گرفته شد.
مدیر امور آب و فاضلاب سیریک اضافه کرد: هم اکنون با همکاری اداره بنادر و دریانوردی شهرستان از روی موج شکن مجتمع بندری سیریک در حال اجراست.


1399/11/07
13:29:59
0.0 / 5
882
تگهای خبر: تولید , سایت , كارگر , كیفیت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است