بین صندوق بیمه روستاییان و صندوق كارآفرینی امید؛

تفاهم نامه افزایش توان بیمه پردازی مشاغل روستایی به امضا رسید

تفاهم نامه افزایش توان بیمه پردازی مشاغل روستایی به امضا رسید كار و درآمد: تفاهم نامه همكاری صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر با صندوق كارآفرینی امید به منظور توسعه مشاغل و رفاه روستایی وافزایش توان بیمه پردازی در مناطق روستایی منعقد شد.به گزارش كار و درآمد به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، تفاهم نامه همكاری صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر با صندوق كارآفرینی امید با حضور اصغر نورالله زاده، مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید و محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر و در جهت برنامه حمایتی از روستاها در برنامه ششم توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دولت منعقد شد.
در این نشست واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر با تاكید بر اینكه اشتغال فراگیر روستایی از برنامه های مهم دولت می باشد، اظهار داشت: تولید این صندوق راهكار دولت برای پشتیبانی از روستاییان و عشایر به حساب می آید.
وی با اشاره به اینكه بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر بعنوان كارفرما، روستاییان را تحت پوشش بیمه ای قرار می دهد و با پرداختن سهم حق بیمه كارفرما، از آنها در برخورداری از مزایای بیمه حمایت می كند، افزود: از این رو امروز می بینیم كه پس از 15 تا 16 سال مردم از ثمرات آن بهره مند می شوند و الان خیلی از افراد در روستاها درحال دریافت حكم های بازنشستگی خود هستند.
مهدوی با اشاره به اهمیت پشتیبانی از كارآفرینان و باز كردن فضایی برای تولید خلاقیت و تشویق آنها، انعقاد تفاهم نامه همكاری صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر با صندوق كارآفرینی امید را امری در جهت تحقق این هدف دانست وافزود: ما متعهد میشویم كسانی را كه با استفاده از صندوق كارآفرینی امید مشغول به كار می شوند حمایت نماییم و بیمه آنها را به عهده بگیریم. با این همكاری كارآفرینان روستایی را هم تحت پوشش قرار می دهیم.
در ادامه نشست نورالله زاده پشتیبانی از كالای داخلی را یكی از اهداف توسعه مشاغل روستایی دانست و اظهار داشت: بیشترین تولید داخلی در روستاها انجام می گیرد.

1397/04/17
14:02:40
5.0 / 5
5060
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است