فراگیری حداقل یك مهارت برای هر ایرانی برنامه دولت دوازدهم

فراگیری حداقل یك مهارت برای هر ایرانی برنامه دولت دوازدهم كار و درآمد: معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از برنامه های دولت دوازدهم این است كه هر ایرانی حداقل یك مهارت را فرا گیرد.به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا جمشید تقی زاده امروز در مراسم تكریم و معارفه مدیران كل سابق و جدید تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی وظایف دشوار و پرخطری را دارد، زیرا اثرات هر تصمیم ما در این وزارتخانه بر روی زندگی مردم تاثیر می گذارد.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تصریح كرد: دولت یازدهم در شرایطی اداره كشور را به دست گرفت كه با چالش های اقتصادی زیادی روبه رو بود، از این رو از همان ابتدا تولید ثبات در اقتصاد در دستور كار دولت قرار گرفت و موفقیت های خوبی را هم در این زمینه به دست آورد.

تقی زاده با اشاره به اینكه خروج از ركود چند سال زمان می برد، خاطرنشان كرد: آثار رونق اقتصادی و خروج از ركود را بزودی در كشور شاهدیم. اصلاحات اقتصادی با در نظر گرفتن سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستور كار دولت است.

وی ادامه داد: وزیر كار از 9 برنامه عرضه شده به مجلس، كاهش بیكاری و تولید اشتغال را با جدیت دنبال می كند.

معاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی عنوان كرد: بخش زیادی از فارغ التحصیلان كشور با مشكل اشتغال مواجهند بدون اینكه مهارتی داشته باشند. فراگیری حداقل یك مهارت برای هر ایرانی از برنامه های دولت دوازدهم است.

تقی زاده تصریح كرد: با طرح «روستا تعاون» تا آخر سال جاری تعداد 1000 روستای محصول محور در كل كشور تولید خواهیم كرد كه استان كهگیلویه و بویراحمد هم در این طرح سهم خواهد داشت.

وی با اشاره به اینكه به دنبال رفع فقر در ابعاد مختلف هستیم، اظهار داشت: تولید اشتغال فراگیر مبتنی بر ظرفیت های منطقه ای از مهمترین برنامه های دولت است.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه امروز حضور پررنگ زنان در تمام فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ما مشهود است، افزود: نخستین انتصاب زنان در حوزه اجرایی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بعنوان مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی در استان كهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت و ما این مساله را به فال نیك می گیریم.


1396/09/20
02:10:52
5.0 / 5
5202
تگهای خبر: اشتغال , تولید , حقوق , مهارت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است