خرید ۱۰۰۰ فروند هواپیمای بوئینگ تنها در ۵ سال!

خرید ۱۰۰۰ فروند هواپیمای بوئینگ تنها در ۵ سال! به گزارش كار و درآمد چین در ظرف مدت پنج سال قبل ۱۰۰۰ فروند هواپیمای بوئینگ از این شركت هواپیماسازی آمریكایی خریداری نموده و تحویل گرفته است.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، مدیر منطقه چین شركت بوئینگ اخیرا اعلام نموده است كه این كشور پهناور واقع در شرق آسیا در چهار دهه گذشته بالغ بر ۲۰۰۰ فروند هواپیمای كوچك و بزرگ از شركت هواپیماسازی بوئینگ خریداری نموده است كه ۱۰۰۰ فروند آن تنها در پنج سال اخیر تحویل ایرلاین های مختلف فعال در این كشور داده شده است.
وی با اشاره به اینكه بوئینگ ۷۳۷ ماكس كه روز جمعه تحویل ایرلاین چینی شیامن داده شد، دو هزارمین هواپیمایی بود كه در چهل سال اخیر از بوئینگ خریداری شده است.
بوئینگ همینطور خاطرنشان كرده است كه یك فروند از هر چهار فروند هواپیمایی كه در خط تولید این شركت وجود دارد، در نهایت به یك ایرلاین چینی فروخته و تحویل داده می شود و این بدان معناست كه چین تحت تاثیر جمعیت بسیار بالا، موقعیت ژئوپلتیكی و فعالیت شركت های اقتصادی و تجاری مختلف در این منطقه همچنان بزرگترین خریدار و مشتری این غول هواپیماسازی آمریكایی به حساب می آید ازاین رو انتظار می رود كه در سالهای آینده این روند همچنان رو به افزایش باشد و ایرلاین های چینی به منظور نوسازی ناوگان هوایی خود و به روزرسانی و افزایش رقابت پذیری خود با سایر ایرلاین های فعال در جهان تقاضای بیشتری در آینده برای خریداری و تهیه هواپیماهای جدید بوئینگ داشته باشند.
بوئینگ همچنان برآورد كرده است كه چین در ۲۰ سال آینده به حدود ۷۶۹۰ فروند جت و هواپیمای جدید و اقتصادی نیاز خواهد داشت كه این میزان می تواند از شركت های هواپیماسازی مختلف در جهان نظیر بوئینگ، ایرباس، ای تی آر و غیره تهیه شود.

1397/09/13
15:21:18
5.0 / 5
4603
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است