سوار مسافربرهای پلاك شخصی نشوید!

سوار مسافربرهای پلاك شخصی نشوید! كار و درآمد: رئیس اتحادیه سواری كرایه اظهار داشت: بعد از سهمیه بندی و اصلاح قیمت بنزین، نرخ كرایه سواری های پلاك عمومی هیچ تغییری نداشته است، اما سواری های پلاك شخصی كه در اطراف ترمینال ها آزادانه مسافركشی می كنند، كرایه شان را بر طبق بنزین 3000 تومانی بالا برده اند و مردم نباید سوار این ماشین ها شوند.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، از روزی كه قیمت بنزین اصلاح گردید و سهمیه بندی برای ماشین های شخصی و عمومی مشخص شد، مسئولان اعلام نمودند كه هیچ كس حق افزایش قیمت ها را در هیچ بخشی به بهانه بالارفتن قیمت بنزین ندارد. البته محمد اسلامی – وزیر راه و شهرسازی – در جمع خبرنگاران اصرار كرد كه قیمت ها در این عرصه هیچ تغییری پیدا نمی كند و اگر كسی كرایه اش را به بهانه قیمت بنزین افزایش دهد مرتكب تخلف شده و با او برخورد می نماییم.
رحمت حاج محمد علی - رئیس اتحادیه سواری كرایه كشور – در این زمینه به ایسنا اظهار نمود: نرخ كرایه سواری های عضو این اتحادیه هیچ تغییری نكرده است و هر كسی شاهد افزایش قیمت كرایه ای بود می تواند آنرا به این اتحادیه اعلام نماید تا با راننده متخلف برخورد شود.
وی افزود: افزایش نرخ كرایه توسط سواری های عضو این اتحادیه صورت نمی گیرد و راننده های عضو این اتحادیه برنامه افزایش نرخ را ندارند، اما اگر در این زمینه صورت نگرفته این ماشین های سواری پلاك شخصی هستند كه آزادانه جلوی همه ترمینال ها مسافركشی می كنند.
رئیس اتحادیه سواری كرایه كشور افزود: سال هاست كه این مشكل را با سواری های پلاك شخصی داریم چونكه آنها مسافران نا آشنا را پیش از ورود به ترمینال ها سوار می كنند و حالا كه قیمت بنزین برای آنها ۳۰۰۰ تومان شده است می خواهند پول آنرا از مردم بگیرند و این مشكل حدودا در همه شهرها وجود دارد.
وی درباب وضعیت ترددها و تقاضا برای سفرهای بین شهری به دنبال تغییر قیمت بنزین، اظهار نمود: تابحال تغییر خاصی در این زمینه رخ نداده است، اما باید صبر نماییم كه در هفته ها و ماه های آتی مردم چه واكنشی نشان می دهند و میزان تقاضا افزوده می شود یا خیر.
منبع:

1398/09/04
23:27:44
5.0 / 5
4342
تگهای خبر: اتحادیه
این پست کار و درآمد مورد قبول شماست؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


كار و درآمد


کاریابی و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد


karodaramad.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كار و درآمد محفوظ است